Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Návrh bytu v komplexe Slnečnice

15.02.2019 | TOLICCI

Diskusia (8 reakcií)

20.02.2019 | peto27

Moznost stolovat maximalne pre dvoch.
Aka je potom logika maxikuchynskej linky s dvoma teplovzdusnymi rurami?

27.02.2019 | sunkaster1

peto, skvely postreh!

takto to dopada, ked je prioritou navrh interieru najvyssej triedy dizajnerskej estetiky

28.02.2019 | TOLICCI

Dobrý deň, návrh interiéru vychádza z požiadaviek majiteľa bytu, ktorý žije sám a jeho požiadavka bola stolovanie pre dvoch a zadanie kuchynskej zostavy či po veľkostnej stránke po stránku vybavenia kuchyne tak ako je to navrhnuté, v tomto prípade, bolo našou úlohou zladiť priestor a dodať mu estetiku :-)

03.03.2019 | Castle hill

Návrh fajn, ale na 100% som si istá, že zostane iba v rovine návrhu. Realizačné náklady by boli v kontraste s cenami bytov v Slnečniciach. Slnečnice sú určené pre nižšiu strednú vrstvu, ktorá si jednoducho takýto "level" interiéru nemôže dovoliť. Ak sa z toho návrhu zrealizuje tretina, tak to bude pre bytovú architektku úspech.

05.03.2019 | salamoon

nizsia stredna vrstva moze (nielen) o Slnecniciach akurat snivat.. ledaze za strednu vrstvu povazujete hornych 20% a garsonku za byvanie..

12.03.2019 | MS371

Pozri sa, mas tu fotky ako si vies spravit maly dvoj-izbovy byt. Ber alebo neber.

Vsetko ostatne je bezpredmetne. Klient zadal ulohu, povedal rozpocet, a firma navrhla. Ci to bude koniec koncom v slnecniciach alebo na smetisku nam moze byt jedno.

22.03.2019 | volim teda som

ahaho... dalsi smerovolic...

13.05.2019 | TOLICCI

Dobrý deň,

realizácia návrhu je momentálne v ukončovacej fáze, je dodržaný na 90%. Uverejníme sem následne fotografie z reálizácie, veríme, že sa vám budú páčiť :-)

TOLICCI team.

TOLICCI Studio

TOLICCI Studio
  • Počet článkov: 61
  • Priemerná čítanosť: 4895
  • Priemerná diskutovanosť: 1
  • RSS blogu

O blogu

O SPOLOČNOSTI: TOLICCI je dizajnérska značka prioritne zameraná na návrh interiérov najvyššej triedy dizajnérskej estetiky s dôrazom na detail vizuálneho a technického prevedenia rešpektujúc požiadavky klienta.
Za vznikom značky v roku 2014 stojí Tomáš Belica, pohybujúci sa celoživotne na poli estetiky a umenia s veľkým dôrazom v jeho prácach na detail prevedenia v každej fáze jeho vzniku až po finálny produkt.
Spoločnú realitu v detaily prevedenia, kombinácií materiálov a farieb našiel v Taliansku, kde vzniklo a pôsobí mnoho ikonických dizajnérskych, nábytkárskych, svetelných a módnych spoločností. Tieto ako i iné udávajú trendy pre farby, vzory, kombinácie a tvary pre najbližšie obdobia v rôznych dizajnérsko-umeleckých odvetviach. Z tejto myšlienky vychádza identita TOLICCI pretavená slovenskými dizajnérmi do reality v podobe návrhov interiérov bytov, rodinných domov a súkromných rezidencií prípadne tvorbe svojich vlastných nehnuteľností s odnožou značky TOLICCI Design Apartments & Residences s rozvíjajúcimi vetvami do zahraničia.  
Dizajnérsky tím TOLICCI v súčasnosti tvoria umelci z oblasti dizajnu a umenia dôkladne vybratí a vychovaní zakladateľom značky ako tím profesionálov, ktorí uplatňuje svoje skúsenosti a estetické cítenie do na mieru vytvoreného dizajnu v identite TOLICCI za pomoci produktov z prevažne talianskych značiek.FILOZOFIA TVORBY:Identita TOLICCI vychádza v základe z tradičného talianskeho vnímania estetiky farieb, tvarov, materiálov a ich vzájomného preladenia v interiéri. Toto vyjadruje zemité kombinácie farieb a vzorov v kontraste s drevom a prírodným kameňom. Tento základ je jemne doplnený výraznejšou farbou a zlatými prípadne striebornými akcentami drahých kovov, čo zaručí plnohodnotnú, živú a nestarnúcu kombináciu docielenú za pomoci kvalitných prevažne talianskych produktov. Jednotný rukopis sa takto nesie celým navrhovaným priestorom s dôrazom na detail prevedenia po estetickej, materiálovej a funkčnej stránke.

Moje odkazy

Facebook

Webstránka

Youtube

Instagram

Pinterest