Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Usporiadanie kuchyne v tvare L

24.02.2017 | Jasna Opavská

Diskusia (2 reakcie)

02.03.2017 | Karol France

Ahojte,

Ten nápad s bylinkami mám doma už 2 roky. Na 85 % rovnako to mám ako vy na stene hned na tabulovej farbe. Za 2 roky od pôvodného zámeru som nedokázal vypestovať na tej stene nič. Pani architektka by sa mohla zamyslieť či to čo navrhuje naozaj funguje. Toto je veľký problém veľa architektov, že sa nezamýšlajú nad naozajstným fungovaním ich návrhov a pritom im to ludia kľudne zaplatia. Sám som architekt ale kým niečo navrhnem určite sa zamyslím nad tým či to bude zrealizovateľné resp. funkčné.

02.03.2017 | Jasna Opavská

Dobrý deň pan France,
ďakujeme za názor. Je zaujímavé že ja mam doma podobnú bylinkovú "záhradu" v kuchyni a celkom sa tam darí mete, majoránoke a oreganu. Asi je viac faktorov ktoré ovplyvňujú úspešnosť pestovania bylín v interiéri. Odborníci hovoria aj o "zelených rukách", čo znamená že niektorým ľudom sa pestovanie rastlín dari viac ako iným.

Jasna Opavská, autorka návrhu

Jasna Opavská

Jasna Opavská
  • Počet článkov: 68
  • Priemerná čítanosť: 3498
  • Priemerná diskutovanosť: 1
  • RSS blogu

O blogu

  Interiérovému dizajnu sa venujem už desať rokov. Za ten čas prešli cez moje ruky stovky interiérov. V podobe poradenstva, cez vizualizácie až po realizácie na kľúč. Človek je tvor nespokojný a potrebuje neustálu zmenu, a týka sa to aj bývania. Pri svojej práci sa stretávam s ľuďmi, ktorí vedia čo chcú a mojou úlohou je ich iba nasmerovať. Potom sú to ľudia, ktorí nemajú presnú predstavu a potrebujú vyriešiť priestor tak, aby sa v ňom cítili ako doma. Mojou zásadou je, aby interiér vystihoval povahu majiteľov, pôsobil ucelene a bol vyriešený do detailov. 

Moje odkazy

Všetky články zo seriálu Interiérová poradňa.

Moja stránka

Facebook

Sedačky Jasna Design

https://www.facebook.com/pages/Jasna-design/149379061766275