Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Schodopostele do detskej izby

31.05.2019 | Jasna Opavská

Diskusia (2 reakcie)

12.06.2019 | mánička

Pekné,zábavné, deti sa tam musia vyšantiť, bunkre v izbe - to je ono! Vrchná plocha ako zašiváreň, skrýša, odkladisko vecí - určite áno. Ako stabilná posteľ pre dieťa nie! Počíta niekto s tým, že 8 ročné dieťa môže mať horúčky a musí aj v horúčkach vyjsť na vrchnú posteľ?? Ako sa mama postará o dieťa v horúčkach na vrchnej posteli? Naraz môžu - a bývajú - choré aj obe deti. Nám dospelým sa by sa nechcelo v noci ísť na vrchnú posteľ ale od detí to chceme! Mnoho ľudí hovorí o svojich deťoch ako o najväčších pokladoch, ale dopriať im viac priestoru v byte už je nad ich uvažovanie.

13.06.2019 | juraj8542

Kecy. Cele detstvo som spaval na hornej postely a to mala iny rebrik. Tieto schody su uplne nieco ine.

Jasna Opavská

Jasna Opavská
  • Počet článkov: 107
  • Priemerná čítanosť: 2937
  • Priemerná diskutovanosť: 1
  • RSS blogu

O blogu

  Interiérovému dizajnu sa venujem už desať rokov. Za ten čas prešli cez moje ruky stovky interiérov. V podobe poradenstva, cez vizualizácie až po realizácie na kľúč. Človek je tvor nespokojný a potrebuje neustálu zmenu, a týka sa to aj bývania. Pri svojej práci sa stretávam s ľuďmi, ktorí vedia čo chcú a mojou úlohou je ich iba nasmerovať. Potom sú to ľudia, ktorí nemajú presnú predstavu a potrebujú vyriešiť priestor tak, aby sa v ňom cítili ako doma. Mojou zásadou je, aby interiér vystihoval povahu majiteľov, pôsobil ucelene a bol vyriešený do detailov. 

Moje odkazy

Všetky články zo seriálu Interiérová poradňa.

Moja stránka

Facebook

Sedačky Jasna Design

https://www.facebook.com/pages/Jasna-design/149379061766275