Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kúpeľňa s oknami

02.11.2018 | Jasna Opavská

Diskusia (2 reakcie)

02.11.2018 | marfin

Dizajnerka "ide s dobou" a z tohto pohladu je kreativna. Ale uprimne, predstava takejto kupelne nazapada do mojej predstavy tepla domova. Chladny sivy vyraz vzbudzuje melancholiu uz hned od rana a nepohodlny hranaty tvar vane napoveda, ze ju nebude potrebne casto cistit :P
Co ma vsak zaujalo bol prakticky tvar radiatora - drziaka uterakov.


02.11.2018 | Andrej_sk

Zaujimave riesenie a elegantne prevedenie. Mam podobnu kupelnu, tam kde su okna mam sikmu strechu s oknom a pozdlz tej steny som dal vanu. Az po case mi cvaklo, ze som ju mohol dat radsej takto.
Ta sprcha sa da vyriesit aj tak, ze sa oblozenie vane potiahne dalej smerom k sprche a tym sa vytvori lavicka na sedenie v sprche a od vane sa to da odelit zastenou, cize vznikne uzavrety sprchovy kut, ktory vanu neofrcka.

Jasna Opavská

Jasna Opavská
  • Počet článkov: 100
  • Priemerná čítanosť: 3063
  • Priemerná diskutovanosť: 1
  • RSS blogu

O blogu

  Interiérovému dizajnu sa venujem už desať rokov. Za ten čas prešli cez moje ruky stovky interiérov. V podobe poradenstva, cez vizualizácie až po realizácie na kľúč. Človek je tvor nespokojný a potrebuje neustálu zmenu, a týka sa to aj bývania. Pri svojej práci sa stretávam s ľuďmi, ktorí vedia čo chcú a mojou úlohou je ich iba nasmerovať. Potom sú to ľudia, ktorí nemajú presnú predstavu a potrebujú vyriešiť priestor tak, aby sa v ňom cítili ako doma. Mojou zásadou je, aby interiér vystihoval povahu majiteľov, pôsobil ucelene a bol vyriešený do detailov. 

Moje odkazy

Všetky články zo seriálu Interiérová poradňa.

Moja stránka

Facebook

Sedačky Jasna Design

https://www.facebook.com/pages/Jasna-design/149379061766275