Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Cigar room

25.08.2016 | Jasna Opavská

Diskusia (2 reakcie)

30.08.2016 | Emasculate

Budemm kriticky: tieto pocitacove simulacie su absolutne o nicom. Netusim preco je toto publikovane, dieta s licenciou k softwaru by dokazalo robit rovnake. Preco nepublikovat nieco REALNE co bolo realne spravene. Takto tento blog ziva hluchotou a studenou prazdnotou vdaka tymto fiktivnym minecraftom. Nikto sa nechce pozerat na graficky generovane neexistujuce zariadenie nejakej neexistujucej miestnosti.

12.09.2016 | Jasna Opavská

Dobrý deň pan Emasculate,
ďakujeme za názor.
Fotografie konkrétnej miestnosti budeme publikovať na jar, vtedy sa plánuje realizácia. Čo sa týka ostatných článkov, nie je vždy možné zrealizovaný interiér nafotiť. Nie každý majiteľ dovolí publikovať foto zo svojho súkromia. Preto v blogu používame rendre v ktorých je všetko čo vidíte úplne reálne a dá sa kúpiť, alebo vyrobiť na Slovensku. Nie je to graficky generovane neexistujuce zariadenie nejakej neexistujúcej miestnosti ale reálne zariaďovacie prvky a nápady pre reálnych klientov.

Jasna Opavská, autorka článku

Jasna Opavská

Jasna Opavská
  • Počet článkov: 102
  • Priemerná čítanosť: 3024
  • Priemerná diskutovanosť: 1
  • RSS blogu

O blogu

  Interiérovému dizajnu sa venujem už desať rokov. Za ten čas prešli cez moje ruky stovky interiérov. V podobe poradenstva, cez vizualizácie až po realizácie na kľúč. Človek je tvor nespokojný a potrebuje neustálu zmenu, a týka sa to aj bývania. Pri svojej práci sa stretávam s ľuďmi, ktorí vedia čo chcú a mojou úlohou je ich iba nasmerovať. Potom sú to ľudia, ktorí nemajú presnú predstavu a potrebujú vyriešiť priestor tak, aby sa v ňom cítili ako doma. Mojou zásadou je, aby interiér vystihoval povahu majiteľov, pôsobil ucelene a bol vyriešený do detailov. 

Moje odkazy

Všetky články zo seriálu Interiérová poradňa.

Moja stránka

Facebook

Sedačky Jasna Design

https://www.facebook.com/pages/Jasna-design/149379061766275